O klubu Galerka

klub galerka

Klub Galerka je zařízení, ve kterém se snažíme vytvořit kulturní zázemí napříč generacemi. V tomto příjemném, komorním prostředí s kapacitou cca. 50 míst vystupují jak začínající hudebníci tak "ostřílení profíci". Užít si zde můžete koncerty mladách skupin, nebo vychutnat koncerty poslechovějšího rázu, jako jsou například programy pod hlavičkou Jazz klubu, nebo jiné koncerty pro ty, kteří mají rádi kvalitní hudbu. Galerka je známá svou nezaměnitelnou atmosfétou, příjemným prostředím a dobrým zvukem. 

 

Galerka je také "základní kámen" jiných kulurních aktiuvit pod hlavičkou MKS Nový Jičín. Z důvodu omezené kapacity realizujeme koncerty také v kině Květen, MC Drago, atp. V letních i zimních měsících jsme také na Masarykově náměstí a dalších exterierech města. Tam probíhají koncerty, např. v rámci doprovodných programů na trzích města, nebo koncerty v rámci Novojičínského léta. Exterierová nabídka zahrnuje pestrou škálu programů od malých dětí, až po seniory. Pomyslnou třešničku na dortě představuje Slavnost města Nový Jičín, konanná vždy začátkem září.

 

Pokud máte zájem o hraní v klubu, nebo máte tip na někoho, koho byste v Novém Jičíně chtěli vidět, neváhejte nás kontaktovat.


Kontakt:
Jiří Macíček
email: macicek(zavinac)mksnj.cz
Tel.: 555 531 323

MKSNJ Městské kulturní středisko
Nový Jičín 2013
Všechna práva vyhrazena
5D Studio Company s.r.o.